Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

Su Deposu kaplama, paslanmış, korozyona uğramış depoların yenilenmesi, su kaçaklarının giderilmesi deponun içme suyuna uygun hale getirilmesi için  yapılır.

Su depolarınızın yasal olarak 6 ayda bir temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekir. Firmamız, uzman ekibi ile depolarınızı temizler, talep olursa hijyenik olarak kaplar, yeniler. Böylece sağlığınızı korur.

Polyurea bir yüzey kaplama malzemesidir. Çatı ve Zemin Kaplamalarında , su yapılarının izolasyonunda yüksek darbe dayanımı gerektiren alanlarda , korozyona karşı korunmasında  ve benzeri yüzlerce alanda kullanılır.

Yağmur suyu tamamen ücretsiz, saf, temiz ve doğada sürekli bulunan bir sudur. Toplanır ise, her türlü amaç için kullanılabilir.

Firmamız yeraltı ve yerüstü tanklar ile yağmur suyu toplama da deneyim sahibidir.

Zayıflamış, çürümüş, eskimiş depoların güçlendirilmesi, tamiratı, yeniden kazandırılması konusunda mühendislik çözümler

Firmamız fabrika, konut , kamu binası gibi yapıların yangın deposu, yangın hattı, Yangın Dolapları, Yangın Tüpleri , Sprinkler Sistemleri ,  Hidrant Sistemleri ,  Yangın Dolapları , İtfaiye Bağlantı Ağızları gibi tüm ekipmanı projelendirme ve uygulama dahil anahtar teslim yapmaktadır.

Firmamız kendi ekibi ile su depoları, yangın tesisatı , hava hatları tesisatları ve benzeri işleri anahtar teslim yapmaktadır

Projeli, statik hesaplı, her türlü metal imalatı

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması ve çerez politikası hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.